VIII Walentynkowy Bieg Narciarski Parami w Kościelisku już 12.02.2023

SPĘDŹ WALENTYNKOWY WEEKEND NA BIEGÓWKACH W KOŚCIELISKU!

8 Walentynkowy Bieg Narciarski Parami
KIEDY: 12 lutego 2023 r. (niedziela)

GDZIE: Trasy biegowe wokół Stadionu Biathlonowego Kościelisko-Kiry
ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelsko
Start: 12:00
Biuro zawodów: 10:00 – 11:30
NAGRODY:
- dla 3 najszybszych par,
- za najciekawsze stroje,
- do rozlosowania wśród wszystkich uczestników
- medale pamiątkowe dla każdej pary zawodników
WPISOWE:
- 80 zł od pary (minimalny wiek zawodnika: 16 lat)
Impreza dofinansowana ze środków Gminy Kościelisko

Zapraszamy zakochane pary, a także pary zgodnie zakochane w narciarstwie biegowym. Zgoda jest tu bardzo ważna, gdyż wystartować, pokonać dystans ok. 2,5 km i przekroczyć linię mety trzeba razem. Ponadto partnerzy powinni wzajemnie się wspierać i motywować na trasie. Nagrodzimy oczywiście 3 najszybsze pary, ale najważniejsza jest przecież zabawa! Przewidujemy także liczne nagrody i upominki – niespodzianki dla pozostałych par.

Szczególnie chętnie witamy pary w pomysłowych przebraniach. Dla nich również przygotowujemy specjalne nagrody. Kogóż to nie gościliśmy już na naszych zawodach! Ksiądz pobiegł z Zakonnicą, Kanadyjski Traper z Indianką, Gladiator z Xeną, Para młoda prosto od ołtarza, Pirat z Piratką, Hrabia z Hrabiną  dostojnie  stanęli na podium, Ścigana uciekała Policjantowi, któremu na koniec udało się jednak uciekinierkę zakuć w kajdanki, Lekarz z Pielęgniarką (na szczęście nie musieli nikogo ratować). Ożyły Mumie egipskie, pokazała się ludziom para Krasnoludków, dzielnie biegli Babka z Dziadkiem, Para Szkotów wyróżniała się swoimi  czerwonymi kraciastymi spódniczkami, rywalizowały przeróżne pary zwierząt, Gospodarz przyprowadził swoją Krasulę, zjawili się też Sami Swoi i mnóstwo innych fantastycznych postaci w pomysłowych strojach. 

Przebranie nie jest, oczywiście, obowiązkowe. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich "zdwojonych" sił na nartach!

 

REGULAMIN

REJESTRACJA ONLINE

NAGRODY I AKTUALNOŚCI

Noclegi w Kościelisku

 

ZOBACZ, JAK BALIWIŚLY SIĘ W POPRZEDNICH EDYCJACH:


Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.